Teamindelingen Senioren 2021/2022

Afgelastingen?

Klik hier voor de actuele afgelastingen.

Teamindelingen Senioren 2021/2022

De teamindelingen van de senioren voor het seizoen 2021/2022 zijn bekend.

 

Voorselectie DTC '07 1

1. Lars Arens
2. Rik Groeneveld
3. Wout Groeneveld
4. Harm Heerink
5. Mark Hesselink
6. Nick Huusken
7. Niels Wessels
8. Jelco Nijhuis
9. Ewout Olde Keizer
10. Jordi Visschedijk (K)
11.Roel Potijk
12. Wout Potijk
13. Pim Scholte Lubberink
14. Jurriën Arends
15. Sam Tebbe
16. Jamie Brunninkhuis (K)
17. Rutger Hof
18. Mart Scholte Lubberink
19. Daan Groener
20. David Westerhof

Trainers: Wilco Broekhuis en Cas Bruns
Leiders: Harry Kamphuis en Job Bruns
Grensrechter: Mark Peters
Verzorger: Ewout Olde Keizer
Training: Dinsdag + Donderdag 19.30 uur in Lattrop.

DTC '07 2

1. Ruben Arends
2. Teun Borggreve
3. Jort Arens
4. Mick Brunninkhuis
5. Jarno Groeneveld
6. Milan Groeneveld
7. Gijs Antvelink
8. Derk Antvelink
9. Jesse Oortman
10. Jordy Sanderink
11. Kevin Lansink
12. Bjarne Timmerhuis
13. Keeper voorselectie DTC '07 1
14. Speler voorselectie DTC '07 1
15. Speler voorselectie DTC '07 1
16. Speler voorselectie DTC '07 1

Trainer: Robin Padberg
Leider: 
Training Dinsdag 19.30 uur + Donderdag 19.30 uur in Tilligte.(onder voorbehoud)

DTC '07 3

1. Roy Kienhuis
2. Niek Winter
3. Rene Hartman
4. Rob Borgerink
5. Jaap Borgerink
6. Luuk Frons
7. Sven Timmerhuis
8. Tristan Bergman (K)
9. Patrick Kleissen
10. Stefan Lansink
11. Bas Borgerink
12. Mart Veldhuis
13. Stan Arends
14. Bart Lohuis
15. Jelle ten Dam

Trainers: Luuk Frons en Patrick Kleissen
Leiders: Gerard Arendsen, Huub Overmars en Theo Groeneveld
Training: Donderdag 19.30 uur in Tilligte. (onder voorbehoud)

DTC '07 4

1. Dirk Leferink
2. Jense Lohuis
3. Jeroen Lohuis
4. Rense Kuipers
5. Jan Borgerink
6. Rick Kamphuis
7. Jelle oude Luttikhuis
8. Jarl Brunninkhuis
9. Gijs Groeneveld
10. Ronnie oude Nijhuis (K)
11. Sander Arens
12. Wes Groeneveld
13. Mart oude Luttikhuis
14. Vincent Veldhuis
15. Michael Visschedijk
16. Jeroen oude Hengel (K)
17. Hidde Westerhof
18. Niek Snijders
19. Tom Baalhuis

Trainers: Luuk Frons en Patrick Kleissen
Leiders: Leon Oude Nijhuis, Ramon Brunninkhuis en Alexsander Veldhuis.
Training: Donderdag 19.30 uur in Tilligte. (onder voorbehoud)

DTC '07 5

1. Damon Arens
2. Robin Bodde
3. Rick Bonnes
4. Pieter Jan Zandhuis
5. Daan Bruns
6. Luit de Jong
7. Ramon Groeneveld
8. Boy Groeneveld
9. Roy Koldemeule
10. Arnold Kuiper
11. Max Kuipers
12. Tom Niehof
13. Daan Roeleveld
14. Edwin Halink
15. Benno Onland
16. Bram Wiefferink
17. Roy Nijhuis
18. Gerbie Olde Scheper

Trainers: Luuk Frons en Patrick Kleissen
Leiders: Jos Lukens, Henk Niehof, Jos Johannink en Edwin Halink
Training: Donderdag 19.30 uur in Tilligte. (onder voorbehoud)

DTC '07 45+1 (7-tal)

1. Jan Arends
2. Wilfried Arends
3. Walter Bosch
4. Gerard Frons
5. Freddy Groeneveld
6. Ronald Grondman
7. Roger Hesselink
8. Frank Lansink
9. Rudi oude Luttikhuis
10. Marcel oude Nijhuis
11. Theo Ribberink
12. Tonnie ten Dam
13. Martijn Mollink
14. Louis Ribberink

Trainers: Luuk Frons en Patrick Kleissen
Leiders: Bennie Scholten, Ronald Arends en Roger Hesselink
Training: Donderdag 19.30 uur in Tilligte. (onder voorbehoud)

DTC '07 Dames 1

1. Janne Antvelink
2. Suzan Antvelink
3. Stefanie Bodde
4. Janne Borggreve
5. Mirre Brunninkhuis
6. Lauren Fox
7. Sanne Fox
8. Tess Groener
9. Kim Groeneveld
10. Maud Groeneveld
11. Sharon Hesselink
12. Myrthe Kloese
13. Jennifer Levering
14. Marly Mollink
15. Anne Niehof
16. Hanne Niehof
17. Lieke Peters
18. Freke Vollenbroek
19. Linda Peters
20. Yessie Sijtsma
21. Elke Scholte Lubberink
22. Danouque Brunninkhuis

Trainers: Raymond Arens en Micha Ramaker
Leider: Micha Ramaker, Linda Peters en Lauren Fox
Training: Dinsdag + Donderdag 19.30 uur in Lattrop. (onder voorbehoud)

Sportpark Lattrop
Disseroltweg 9, Lattrop
Telefoon 0541-229356

Sportpark Tilligte
Westenveldweg 1, Tilligte
Telefoon 0541-221449

Postadres
Ootmarsumsestraat 99, 7634PN  Tilligte