DTC ’07 2 – MVV 3 4-0 (2-0)
Zondag 2 november, op een waterkoud doch droog sportpark in Tilligte, mochten we aantreden tegen MVV '29 3 uit Harbrinkhoek. De zwart-witten zijn terug te vinden in de onderste regionen van de stand, echter is dat ook voor ons geen garantie op een makkelijke wedstrijd gezien het verleden.
Om 09.30 uur werd er afgetrapt op een lastig bespeelbaar tweede veld. We begonnen goed aan de wedstrijd en nadat Pim Scholte Lubberink al een vrije trap had mogen nemen, was het Gijs Antvelink die op aangeven van Niels Wessels een eerste goede kans onbenut liet. Na een kwartier was het wederom Gijs die een schot van afstand rakelings over de lat van de MVV doelman zag gaan.
Twee minuten later werd het toch de 1-0. Niels kwam op aangeven van Pim goed door en liet de keeper nu wel kansloos. Het spel begon zich na deze treffer steeds meer op het middenveld af te spelen. In minuut 28 was het wederom raak voor ons. Door goed drukzetten verkeek de verdediger zich en speelde de bal te kort naar zijn doelman. Roel Potijk pikte de bal op en schoot de bal netjes langs de keeper binnen: 2-0.
Vlak voor het rustsignaal werd Pim nog een keer in stelling gebracht door David Westerhof, echter was dit in buitenspelpositie waardoor de treffer van Pim terecht werd afgekeurd. De ruststand bleef dus 2-0.
Na de thee startten de gasten furieus door veel druk op ons te geven en man op man te spelen. We gingen daar in deze fase te slecht mee om en waren te onrustig aan de bal. Echte kansen waren er toch niet te noteren voor MVV.
De eerste kans in de tweede helft was zelfs voor ons, maar Niels kon de bal op aangeven van Gijs niet tegen de touwen werken. In de 62ste minuut kon er een derde doelpunt genoteerd worden. De voor David ingevallen Jamie Brunninkhuis gaf de bal op een presenteerblaadje af op Gijs bij de tweede paal.
Werd MVV dan helemaal niet gevaarlijk? Zeker wel, al was het wel door toedoen van onszelf. Derk Antvelink stopte met voetballen na een vermeende uitbal. Scheidsrechter en de assistent gaven gewoon aan door te spelen. Hierdoor kon de aanvaller de bal afspelen op een volledig vrijstaande medespeler van de gasten, maar die schoot voor een leeg doel op de paal.
Voor ons zat er nog een vierde treffer in het vat. Uit een vloeiend lopende aanval was Jamie het eindstation op aangeven van wederom Pim. Vlak voor tijd waren er nog twee momenten te noteren, de eerste voor MVV waar Sven Arens goed handelend optrad door 1 op 1 te redden nadat de bal via een polletje verkeerd geraakt werd . En het tweede moment was aan onze zijde waar Tristan Bergman als een echte Zlatan zich een baan door de verdediging werkte, een panna uitdeelde en de bal net wat te zacht richting kruising werkte. De keeper van MVV kon met een uiterste krachtsinspanning de bal wegwerken.
Hierdoor bleef 4-0 als eindstand staan. Aanstaande zondag spelen we de lastige uitwedstrijd in Deurningen, om 10.00 uur tegen DSVD. Support is altijd gewenst!!!
De verslaggever.