Competitie indeling jeugd

Afgelastingen?

Klik hier voor de actuele afgelastingen.

Competitie indeling jeugd

geplaatst op: 16-07-2018

De KNVB heeft de voorlopige competitie indeling van de jeugd bekend gemaakt.

DTC '07 JO19-1     DTC '07 JO17-1  
Team Tijd   Team Tijd
ATC'65 JO19-3 14:00   BSC Unisson JO17-1 15:00
DTC '07 JO19-1 14:30   Sp. Overdinkel JO17-1 14:30
Oranje Nassau JO19-2 15:00   ATC'65 JO17-3 13:00
Bergentheim JO19-1 12:30   DTC '07 JO17-1 14:30
Juventa '12 JO19-1 15:15   Quick '20 JO17-3 12:45
VMC JO19-1 14:30   BWO JO17-2 13:15
Marienberg JO19-1 12:30   AJC '96 JO17-1 12:15
Excelsior'31 JO19-2 12:45   Rigtersbleek JO17-2 15:00
Reutum JO19-1 16:00   Berghuizen JO17-1 14:30
Bruchterveld JO19-1 12:00   Saasveldia JO17-1 16:00
ASV '57 JO19-1 12:15   Achilles E/EMOS JO17-1 12:00
      Sparta E. JO17-2 12:00
      DSVD JO17-1 13:00
         
DTC '07 JO17-2     DTC '07 JO13-1  
Team Tijd   Team Tijd
ATC'65 JO17-9 16:00   Gramsbergen JO13-2G 9:00
Quick '20 JO17-8 12:45   Stevo JO13-2 11:15
De Esch JO17-3 11:00   Fleringen JO13-1 10:00
RSC JO17-2G 12:45   DTC '07 JO13-1 10:00
SDC '12 JO17-5 14:30   Hardenberg '85 JO13-1 9:30
UD W. JO17-2 14:30   SDC '12 JO13-3 11:00
Lutte De JO17-2 15:00   VMC JO13-1 10:30
KOSC JO17-3 13:00   Marienberg JO13-1G 9:15
DTC '07 JO17-2 14:30   HHC Hardenberg JO13-3 10:30
Tubantia JO17-5 13:30   Reutum JO13-1G 11:00
Fleringen JO17-2 16:00   Langeveen JO13-1 11:15
Losser JO17-5 12:30   KOSC JO13-2 11:30
         
DTC '07 JO11-1     DTC '07 JO10-1  
Team Tijd   Team Tijd
Vogido JO11-3G 9:40   NEO JO10-4 9:30
DTC '07 JO11-1 10:00   Saasveldia JO10-1G 9:30
Quick '20 JO11-4 9:45   Lutte De JO10-2 10:00
De Esch JO11-2 9:30   Tukkers De JO10-1 10:00
RSC JO11-1 10:00   ATC'65 JO10-5 10:00
SDC '12 JO11-3 9:45   BWO JO10-3 8:30
TVC '28 JO11-2G 9:00   TVC '28 JO10-3 10:00
UD W. JO11-2G 9:45   Quick '20 JO10-7 8:30
VMC JO11-1 9:00   DTC '07 JO10-1 9:00
Reutum JO11-1 10:00   UD W. JO10-1G 9:45
KOSC JO11-2 10:00   SDC '12 JO10-2 9:30
Sparta E. JO11-4 8:30   Fleringen JO10-1 nnb
         
DTC '07 JO9-1        
Team Tijd      
Vogido JO9-4 9:40      
DTC '07 JO9-1 9:00      
Quick '20 JO9-5 8:30      
De Esch JO9-2 8:30      
SDC '12 JO9-2 8:30      
Tubanters 1897 JO9-3 8:45      
Berghuizen JO9-1 9:00      
UD W. JO9-1 8:45      
KOSC JO9-1 10:00      
Achilles E/EMOS JO9-2 9:00      
Losser JO9-3 9:30      
Sportpark Lattrop
Disseroltweg 9 te Lattrop
Telefoon 0541-229356

Sportpark Tilligte
Westenveldweg 1 te Tilligte
Telefoon 0541-221449